هر آنکه رنگ ما بگیرد به عرش کبریا نشیندچگونه روانشناسی رفتاری می تواند به شکوفایی کسب و کار شما کمک کند

چگونه روانشناسی رفتاری می تواند به شکوفایی کسب و کار شما کمک کند

امروزه اهمیت موضوع روانشناسی در همه ی زمینه ها از جمله کارآفرینی و ایجاد کسب و کار موفق بسیار به چشم می خورد. با آگاهی از موضوعات رفتار گرایی و آموختن راه های ایجاد ارتباط موفق می توانید، به سادگی به هدف مورد نظر خود دست یابید. در این مقاله شما می توانید با مواردی از رفتارگرایی آشنا شده و آن ها را در راه اندازی و بهبود کسب و کار خود در نظر بگیرید و به کار ببرید. به طور خلاصه موارد مهمی که در این مطلب مورد توجه قرار گرفته شده عبارتند از: مورد توجه قرار دادن 6 نیاز اصلی تمام افراد، فراهم کردن موقعیت شخصی سازی، همکاری با دیگران، ارائه ی تجربیات خو

10راه قدرتمند برای استاد خودمدیریتی شدن

10راه قدرتمند برای استاد خودمدیریتی شدن

اغلب در موقعیت هایی قرار گرفته ایم که، نیاز اساسی به مدیریت صحیح و برنامه ریزی احساس شده است. بنابراین با کسب مهارت های خودمدیریتی و پیاده سازی آن ها در برنامه های روزانه می توانیم به بسیاری از رویاهایمان واقعیت ببخشیم. در این مقاله سعی بر آن است که مفاهیم مربوط به مدیریت برنامه ها و اهمیت داشتن هدف و تمرکز روی آن شرح داده شده و اطلاعاتی را در این زمینه به خواننده منتقل نماید. نتیجه ای که از این مقاله خواهید گرفت این است که سعی کنید عادت های نامناسب و غلط خود را شناخته و برای اصلاح آن ها تلاش نمایید.

ارتباطات انسانی و مهارت های ارتباطی

ارتباطات انسانی و مهارت های ارتباطی

امروزه ما در عصر اطلاعات و ارتباطات زندگی می کنیم. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی به مراتب نیاز به کسب مهارت های انسانی و یا بهبود آن ها، افزایش خواهد یافت. از آنجایی که انسان موجودی اجتماعی است و به طور مداوم با دیگران در ارتباط است، موضوع ارتباطات بسیار مورد توجه محققین و پژوهشگران قرار گرفته است. مسئله ی ارتباطات نقش مهمی در زندگی و موفقیت انسانها داشته و آن ها را ملزم به تقویت مهارت های ارتباطی کرده است. اگر در هر زمینه ای به مشکلات افراد مختلف توجه کنیم، منشأ همه ی آنها عدم برقراری ارتباط صحیح می باشد. بسیاری از مسائل با ایجاد ارتباطات مؤثر

توصیه های برایان تریسی درمورد افزایش بهره وری

توصیه های برایان تریسی درمورد افزایش بهره وری

افزایش بهره وری به معنای افزایش نرخ انجام کارهای روزانه در حداقل زمان می باشد. برایان تریسی یکی از افراد موفق در این زمینه، کتاب های متعددی را در این زمینه به چاپ رسانده و بسیار مشهور می باشد. برایان تریسی در این کتاب ها توصیه هایی را برای افزایش بهره وری ارائه داده که توجه و بکارگیری آنها در مدیریت زمان بسیار مؤثر خواهد بود. در ادامه با 5 مورد از این توصیه ها آشنا خواهید شد.

ایران و تراژدی جامعه‌ شمشادی!!

ایران و تراژدی جامعه‌ شمشادی!!

زندگی خوب است تا اینکه یکدفعه، می شنویم کسی که می‌شناسیمش کارش حسابی گرفته و پولدار شده است. آنوقت با خودمان برای صدمین بار تکرار می کنیم: واقعا که زندگی عادلانه نیست! تا به حال از خود پرسیده اید چرا بسیاری از کارخانه داران و یا ثروتمندان تلاش می کنند که دارایی های خود را مخفی کنند؟ از خود پرسیده اید که چرا ما دوست داریم وزرا و نمایندگان مجلس ما آدم های متوسط جامعه باشند و اگر وزیر یا وکیلی میلیاردر باشد با دیده تردید و اگر نگوییم تنفر به او می نگریم. پولدار بودن و موفق بودن در ایران یک گناه است؟

مهارت های فردی یک کارآفرین

مهارت های فردی یک کارآفرین

در این مقاله به بررسی مهارت های فردی یک کارآفرین جهت موفقیت در کسب و کار های کارآفرینانه می پردازیم و دلایل موفقیت یک کارآفرین و یا ویژگی های اخلاقی یک کارآفرین را در قالب مهارت های کارآفرینی بیان می کنیم و در انتها مقالات مرتبط با این بخش را به شما معرفی می کنیم پس با ما همراه باشید.